Сервіс Samsung

платні послуги

  Телефон не вмикається

  ок

  Причини та варіанти  рішення 

   

  Телефон не вмикається

  Телефон не включається - що робити з телефоном у такому разі?
  Бувають випадки, коли ввімкнути Samsung Galaxy не вдається. Можливо, перед цим ви помічали, що акумулятор швидко розряджається, хоча зарядки до цього вистачало на досить тривалий період. В цьому випадку можна припустити, що Samsung Galaxy не включається через його навантаження непотрібними функціями в Android, яких стало невиправдано багато. Щоб акумулятор так часто не розряджався, краще вимкнути непотрібні для вас функції.

  Проблеми з акумулятором
  Щоб зрозуміти, чому не включається Samsung, доведеться почати перевірку з найпростіших дій. Почніть із зарядки, і переконайтеся, що вона не є причиною того, що Samsung не включається. Якщо ви довго тиснете на клавішу "Увімкнення" і, нарешті, ваш телефон дав знати, що він живий, увімкнувшись на мить, то вся проблема дійсно в акумуляторі. Або його час змінювати, або він не може прийняти заряд через неполадки із зарядним пристроєм.

   

  Якщо ви підключили телефон до мережі, але заряд не йде, і на Самсунгу не вмикається екран, тобто ймовірність, що смартфон розрядився повністю, і доведеться почекати іноді навіть близько хвилин двадцяти, щоб він набрав потрібний ресурс електроенергії та увімкнувся. Якщо ж ваш гаджет все ж таки не подає ознак життя, то причина того, що на Samsung не включається екран, може критися в несправному кабелі зарядного пристрою або в гнізді, через яке йде підзарядка.

   

   

  .

  До

  До/Після

  Зносився роз'єм для зарядки
  Зверніть увагу, що в це гніздо вставляється провід навушників, і, якщо ви часто ними користуєтеся, гніздо може зноситися. Прийде змінювати весь модуль зарядки. Якщо смартфон підключений до зарядного, але тільки блимає, не заряджаючись, можна припустити, що він перегрівся і батарея не в змозі отримувати додатковий заряд або ви підключили не те пристрій та заряджання не підходить для вашого смартфона.

   

   

   

  Проблема з ПЗ
  Якщо Samsung вимкнувся і не включається, слід виключити помилку в програмному забезпеченні. Зазвичай рекомендується оновлювати програмне забезпечення, коли система запитує оновлення. Але трапляються випадки, коли оновлення переривається, не встановившись до кінця, або саме оновлення виявляється шкідливим додатком.

   

  Таку проблему програмного характеру передбачила техпідтримка Samsung Galaxy S8. Там радять перезавантажити смартфон:
  Слід натиснути кнопку гучності на максимум та увімкнення одночасно.
  Утримувати секунд 12. Якщо збій був невеликий, телефон запрацює.
  Повне перезавантаження
  Якщо екран, як і раніше, чорний і не вмикається телефон Samsung, слід робити повне перезавантаження. Зверніть увагу, що в цьому випадку ви втрачаєте всю інформацію на телефоні.

  Натиснути та утримувати кнопку живлення гаджета та максимальної гучності.
  У списку меню знайти "Wipe data/factory reset" та активувати.
  Наступний крок – активувати Reboot system now.

  Якщо проблему усунути не вдалося, можна спробувати перепрошити пристрій, але це вже справа фахівців.

   

   

  Що робити, якщо Samsung не включається і після перезавантаження
  Збій у роботі додатків
  Зависання та відмова в роботі будуть спостерігатися, якщо ви знехтували попередженнями та завантажили програму не з магазину Google, а з якогось стороннього ресурсу, і при цьому не встановили на телефон надійне антивірусне програмне забезпечення, здатне відкидати помилкові програми.

   

  Механічні ушкодження
  Причиною того, що Samsung вимкнувся і не включається, може стати механічне пошкодження, яке пристрій отримав при падінні або ударі.

  Якщо ви перепробували все перераховане вище, але так і не зрозуміли, як включити Samsung, то спробуйте ще обстежити контакти в смартфоні: вийміть флешку, сім-карту або батарейку.

  Якщо навіть цей спосіб не підійшов, і ви так і не зрозуміли, як увімкнути телефон Samsung, то залишається єдине правильне рішення - звернутися до професіоналів.